iOS 8 Ne Zaman Geliyor?

8

Dün ikinci resmi tanıtım etkinliğiyle yeni nesil akıllı telefon, akıllı saat ve ilk phablet markasını duyuran Apple’dan yeni bilgiler var. Geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen WWDC 2014 etkinliğinde tanıtılan ve geliştiriciler için indirilebilir olan iOS 8’in Final sürümü de yayınlandı.

Bir uygulama geliştiricisi yapılarak, iOS 8’in Beta versiyonunda iPhone 4S, 5, 5S ve 5C için Radikal değişikliklerin ve şaşırtıcı yeniliklerin gelmediğini size belirtebilirim. Fakat, dün tanıtılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile büyük bir güce sahip olacak iOS 8, Android’i andıran bazı dikkat çekici özellikleri vardır.

Widget ikonlarının yer değiştiğini, Youtube veya Facebook Messenger konuşma balonlarının ana ekrana getirilebilmesine imkan sağlayan Android’in canı iOS 8 ile oldukça canınızı sıkabilir. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a kattığı esneklik sayesinde kullanıcısının beğenisini kazanmayı planlayan iOS 8’in çıkış tarihi de açıklandı.

iPhone phone 4S, 5, 5C, 5S, iPad 2, iPad 3, iPad Air, iPad Mini ve Retina ekranlı iPad modelleri için yayınlanacak iOS 8’i 17 Eylül günü saat 18:00’dan sonra uyumlu cihazınıza indirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

8 Yorumlar
 1. Berke diyor

  ios nezaman cıkıcagını merak edıyorum teskkurler

  1. Berk diyor

   iOS 8’in beta sürümü 2’de çıktı yarın sitemizden inceleyebilirsiniz.

 2. Hakan diyor

  ios ne zaman cıkıcagını merak edıyorum teskkurler

  1. Berk diyor

   Birşey değil, sizde iOS 8’in beta sürümü 2’yi yarın sitemizden inceleyebilirsiniz.

 3. Alican Aslan diyor

  Yararlı konu teşekkürler.

  1. Berk diyor

   Birşey değil.

 4. Murat Dinç diyor

  4s;’den başlaması kötü olmuş 3g ve 3gs içinde çıksaymış çok dahai iy olurmuş :(

  1. Berk diyor

   s3’den başlaması gerçektende iyi olabilirdi aslında ama, öyle uygun görmüşler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.