Snapchat’ten Büyük Süpriz!

tarafından
Snapchat’ten Büyük Süpriz!

Snapchat, Snap Map adını verdiği, arkadaşlarınızın nerde ve ne yaptıklarını gösteren bir özelliği kullanıcılarına sunuyor. Haritaya varmak için kamera sekmesine gidip görüntülemek için yakınlaştırın ve uzaklaştırmanız tatmin edici olacak. Sohbet açılmak için ya da konumlarının en son ne vakit güncellendiğini bakmak için arkadaşlarınıza dokunun. Arkadaşlarınızın Bitmoji hesapları birbirine tabi ise otomobil kullandıkları, yürüdükleri veya başka şeyler yaptıklarınıda göreceksiniz.

Snapchat’ın Lensler gibi popüler özelliklerinin birçoğu, köpek yavrusu edinmek için yüzünüze animasyonlu kaplama yerleştirmenize ve daha fazlasına izin veriyor. Snapchat, Snap Map’ın yeni özelliği kopyalanana kadar rekabette bir fayda olacak.

Snap Map bir uçtan bir uca bütün dünyada gerçekleşen olayların Snaplarını görüntüleyebileceksiniz. Dünyadaki herkesin (özellikle patronunuzun) Snap Map’da sizi takip etmemesini isteyebilirsiniz. Haritayı görebileceğiniz kişileri değiştirmek için Harita ekranın sağ üst köşesinde bulunun ayarlar simgesine dokunun. Seçenekler aralarında başkalarının haritadaki yerinizi görmesini engelleyen Hayalet Modu bulunmakta.

Arkadaşlarım, yeni üretilmiş olanlar dahil almak üzere herkesin haritadaki konumuzu görmesini sağlar. Son olarak ise Arkadaş Seç seçeneği yer almaktadır. İkincisi hangi arkadaşlarınızın sizi Snap Map‘de görebileceğine müsade verebileceksiniz.
Snapchat’ın Snap Map’ın resmi videosunu izlemenizi nasihat ederiz!

İlginizi Çekebilir :   Stres Çarkı Nasıl Daha Uzun ve Hızlı Döner ?

Siz Snapchat’ın Snap Map özelliğini beğendiniz mi?