Agar.io Chrome Eklentileri – Modları

0

Son zamanların popüler oyunu agar.io için sürekli pvp serverler açılmakta. Oyun bu kadar popülerken ben de yabancı forumlarda bulduğum birkaç eklentiyi paylaşmaya karar verdim. Bu eklentiler ile oyununuz daha zevkli olacak. İstediğiniz eklentiyi yükleyip beğenmezseniz kaldırabilirsiniz.
1- Agar.io Keyboard Control
Agar.io’yu klavyeyle oynamak için klasördeki Hotkey dosyasını çalıştırın. Ve kurulumunu tamamlayın.Kurulumu tamamladıktan sonra Agar.io Klavye ile Oynama yazan dosyayı çalıştırın ve oyununuzu klavye ile oynayın.Oyundan sonra Hotkey’i kapatmayı unutmayın. Dosyaları indirmek için tıklayın.

2-  Agar.io Bot

Agario bot sizin yerinize otomatik  olarak beslenir ve gelen rakiplerden kaçmaya çalışır. Bu botu daha önce paylaşmıştım. İlgili Konuya gitmek için tıklayın.

3- Agar.io Skin Kodları

Oynarken dikkatinizi çekmiştir. Bazı oyuncuların görseli bulunuyor. Bunu yapmak çok kolay. ch.hk, 4chan, 8ch gibi kodları oyuncu adınızı yazdığınız yere yazmanız yeterli. Agar.io skin kodlarına ulaşmak için tıklayın.

4- Apostolique Bot

2 numaralı yerde paylaştığım gibi bir bot. Denemedim fakat belki lazım olur bunuda ekliyorum o yüzden. Kurulum ve indirme için tıklayın.

5- Agar.io Epic Pretty Mods 

En iyi eklenti bu diyebilirim . Birçok özelliği mevcut benim çok hoşuma gitti şuan yüklü bende de. Özelliklerini aşağıdaki resimden görebilirsiniz. Kendi özel resminizi ekleme, arkaplan ekleme gibi değişik özellikleri var. Eklentiyi yüklemek için tıklayın.

agario-epic

Daha çok eklenti var bunlar şimdilik işinizi görecektir. İyi eğlenceler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.