Anasayfa / Oyun / Agar.io Skin Kodları
agar io 727307 full 660x330 - Agar.io Skin Kodları

Agar.io Skin Kodları

Son zamanların moda oyunu agar.io ya ait bir botu geçenlerde sizlere sunmuştum. Bugün ise oyuna ait olan kodları paylaşıyorum. Oyunu oynarken karşınıza gelmiştir. Farklı farklı ülkeler,şehirler vb gibi. Konunun en üstündeki resimde buna bir örneği görebilirsiniz. İlk oynadığımda böyle yapanların özel üye gibi bir şey olduğunu sanmıştım. Daha sonrasında araştırdığımda aslında ücretsiz olan bazı kodları ile yapıldığını anladım. Şimdi size o kodları sunayım.

Kodlar

ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, argentina, australia, austria, ayy lmao, bait, bangladesh, belarus, belgium, bosnia, botswana, brazil, bulgaria, cambodia, canada, chile, china, cia, confederate, croatia, denmark, doge, ea, earth, estonia, european union, facepunch, feminism,finland, france, german empire, germany, greece, hitler, hong kong, hungary, india, indiana, indonesia, iran, iraq, ireland, isis, italy, jamaica, japan, kc, latvia, lithuania, luxembourg, maldivas, matriarchy, mexico, moon, nazi, netherlands, nigeria, north korea, norway, origin, pakistan, patriarchy, peru, pewdiepie, piccolo, poland, portugal, prodota, prussia, qing dynasty,  quebec, reddit, romania, russia, sanik, satanist, scotland, sealand, sir, south korea, spain, stalin, steam, stussy, sweden, switzerland, taiwan, texas, thailand, tsarist russia, turkey, tumblr, ukraine, united kingdom, usa, ussr, vinesauce, wojak, yaranaika

İlginizi Çekebilir :   League Of Legends Oyunu İngilizce Yapmak

Kullanımı

Agar.io ya giriş yapınca oyuncu adınızı yazdığınız kısma istediğiniz kodu yazıp oyuna girin. Kullanımı bu kadar basit. İyi eğlenceler. Sorularınızı yorum atarak sorabilirsiniz.

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

Mount Blade 310x165 - Mount & Blade Ücretsiz Alın (GOG)

Mount & Blade Ücretsiz Alın (GOG)

Bir Türk mühendis tarafından yapılmış ve çoğumuzun gururlandığı bir oyun olan Mount & Blade kısa süreliğini ücretsiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir