SK Gaming eSpor arenasına Team Razer ile çıkıyor

tarafından
SK Gaming eSpor arenasına Team Razer ile çıkıyor

Oyunculara karşın ürünleriyle belli ve son dönemde bulut öncelikli zeki telefon, üç ekranlı laptop gibi bambaşka proje yatırımlarıyla anılan global yaşam biçimi markası Razer™ ve dünyanın en ünlü eSpor markaları aralarında başı çeken SK Gaming aralarındaki yeni stratejik ortaklığı duyurdular. eSpor dünyasına hem girişimci keza yatırımcı olarak katılan ilk şirketlerden biri olan Razer ve eSpor organizasyonu yerine getirmek amacıyla kurulan birincil oyun topluluklarından biri olan SK Gaming’in ortak çalışmalarının coşku yaratması bekleniyor. Razer ve SK Gaming 1997-98’de birbirine yakın dönemlerde kuruldular, bugün ise oyun dünyasının en değerli markaları aralarında sayılıyorlar. Her iki marka eSpor’un öncüleri arasında yer aldı ve eSpor’un bugün herkesin konuştuğu profesyonel ve rekabetçi bir ekosistem, multi milyon dolarlık bir endüstri haline gelmesinde liderlik etti.

Razer ve SK Gaming arasındaki anlaşma özel audio ürünler sponsorluğu üzerinde yoğunlaşacak. Razer tüm SK Gaming ekibine en yeni pro-audio ürünlerini verecek. Karşılığında ise SK Gaming takımının oyuncuları Razer’ı mahsul geliştirme, araştırma ve inovasyon süreçlerinde destekleyecek. Dünyanın en iyi eSporcularından birkaçını çatısı aşağıda toplayan SK Gaming’in Razer’a inovatif ürünlerle ilgili vereceği geri bildirim ve fikirlerin fazla faydalı olacağına şüphe yok. Razer böylece, oyuncular için oyuncular kadar geliştirilmiş ve en sıkı oyuncunun bile tüm ihtiyaçlarını gideren ekipmanlar yaratma misyonunu yerine getirmekte birkaç adım öne geçmiş olacak.

İlginizi Çekebilir :   Hitman: Absolution Steam Sadece 1$

SK Gaming eSpor arenasına Team Razer ile çıkıyor

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan konuyla ilgili şöyle diyor: “SK Gaming gibi bir eSpor dominosuyla çalışacağımız için fazla heyecanlıyız. Kazanma hırsımız ve rekabetçi oyunlara duyduğumuz aşk genlerimizden geliyor ve ortak. Birlikte eSpor’un yeni kilometre taşlarını oluşturacağız.”

SK Gaming’in direktörü Alexander Müller’in yorumu ise şu şekilde: “Razer’la çalışacağımız için inanılmaz derecede heyecanlıyız. Oyuncularımız için kusursuz ses en kayda değer şeylerden biri ve Razer sayesinde takımlarımızın olası olan en iyi şartlarda oynayacağından eminiz. Hem SK Gaming hem Razer on senelerdir eSpor’un gelişimine katkıda bulundular. Şimdiki hedefimiz ise birlikte daha ileriye gitmek.”

Razer’ın eSporcularla karşılıklı çalışmalar yapma geleneği, dünyanın en iyi oyuncu ekipmanlarından bazılarının ortaya çıkışına olanak sağladı. Dünyanın birincil mekanik oyuncu klavyesi Razer BlackWidow, dünyanın en çok satan oyuncu faresi Razer DeathAdder ve ikonik Razer Kraken kulaklık ailesi, Razer’ın profesyonel oyuncularla çalışmasının sonucu olarak ortaya çıktı. Ve tabii oysa Razer’ın ünlü motto’sunun: “For Gamers. By Gamers”.

Team Razer çatısı aşağı birleşen ve eSpor arenasında uğraş veren takımlar arasında SK Telecom T1, eLevate, Team Liquid, paiN Gaming ve Xian da yer alıyor.

İlginizi Çekebilir :   League Of Legends Oyunu İngilizce Yapmak

Basın Bülteni