5 Bine Bayilik Veren Firmalar

0

Kombi ve klima gibi önem gören sektörlerde bir bayilik veren firmalar araştırması mı yapıyorsunuz? 5 bin TL gibi bir bütçeniz var ve yatırımınızı beyaz eşya sektöründen yana kullanmak istiyorsanız maalesef ki seçenekler çok dar!

Bu yüzden biraz daha miktarı yükseltmek doğru olacaktır. Franchising isim hakları, genel olarak 10 bin TL ila 50 bin TL arasında değişmektedir.

5 bin TL karşılığında da bayilik sunan markalara ulaşmak mümkündür fakat bu noktada çok tercih edilmeyen bir firmadan isim hakkı almak durumunda kalırsınız. Bu da yatırımınızı doğru kullanamama sorunsallarını ortaya çıkartacaktır.

Türkiye standartlarında ön plana çıkan firmamız, sizlere “bayim olurmusun” tarzında ki tüm konuları ele alarak çözümler sunmaktadır.

Bayilik açmak gelişen teknoloji bakımından düşünüldüğü vakit doğru bir hareket olacaktır. Bu yüzden de yatırımları en iyi şekilde kontrol etmek ve doğru kaynaklardan fikir almak gereklidir.

Demirdöküm, Siemens, Daikin, Arçelik gibi önde gelen beyaz eşya markaları siz değerli müşterileri için bir isim hakkı seçeneği sunuyor.

Bu sebeple Franchising isim hakkı satın alarak siz de hemen bir çalışma ortamı yaratabilir ve teknik servis işine başlayabilirsiniz.

Kombi arızaları, beyaz eşya arızaları, arıza tespit ve onarım, parça değişimi gibi aklınıza gelen tüm hizmetleri sunacak bir ekip oluşturabilirsiniz. Bu sayede teknik servisiniz çıtasını her geçen gün genişletebilir ve il genelinde iyi bir müşteri kitlesi elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.