Windscribe Hızlı Aylık 50GB VPN (KYK Uyumlu)

0

Son zamanlarda sürekli internet sitelerine , uygulamalara engel geliyor. Sözde güvenlik için yapılan bu engellemeler internette özgürce dolaşmamızı engelliyor. Bu sorunun en bilindik çözümü de VPN kullanmak.  VPN’ler internetinize bir köprü kurarak engelleri kaldırıyor. Bir çok VPN programı var.  Bu programlar ücretli – ücretsiz , hızlı – yavaş gibi ayrımlarla karşımıza çıkıyor. Bugün sizlere hem hızlı hem de aylık 50 GB kullanma hakkı veren Windscribe VPN programını sunuyorum. Program normalde aylık 10 GB kota veriyor. Fakat şuan kampanya var . Kampanya bitmeden üye olmanızı öneririm. En azından elinizde bulunsun. Programın chrome eklentisi de mevcut. Sitesinden onu da indirebilirsiniz.

1 – Öncelikle bu adrese giderek programı indirin.

2 – Sonra programı açın ve üye ol yazısına tıklayın . (Ya da direk google’a windscribe yazıp siteye ulaşabilirsiniz.)

3- Karşınıza çıkan boşlukları doldurun. Kullanıcı adı , şifre , e-mail gibi. Formu tamamlamadan have a voucher yazısına tıklayın ve “50GBFREE” kodunu yazın. Sonrasında e-mail adresinizi aktif ettikten sonra programdan giriş yapabilirsiniz.

Kampanya 28 Kasım’a kadardır. Yani 28 Kasım’dan önce üye olmalısınız.
KYK internetinden denenmiştir. Steam üzerinden H1Z1 pingsiz bir şekilde oynanmaktadır. Diğer oyunlar için de deneyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.