Anasayfa / Dizi - Film / Ölüm Ormanı (Backcountry) Fragmanı
olum ormani 600x330 - Ölüm Ormanı (Backcountry) Fragmanı

Ölüm Ormanı (Backcountry) Fragmanı

Vizyondaki filmlerden biri de Ölüm Ormanı . Orjinal adı Backcountry . Dram,korku,gerilim kategorisinde yer alıyor. Adam MacDonald‘ın yönettiği bu filmde Missy Peregrym, Jeff Roop, Eric Balfour isimleri yer alıyor.  Film imdb’den 6.1 puan almış.

Alex (Jeff Roop) ve Jenn (Missy Peregrym) şehirli bir çifttir. Çift Kanada ormanlarına kamp yapmaya gider. Alex gezi konusunda bilgilidir, fakat Jenn bir avukat olduğu için orman koşullarına alışkın değildir. Çift, Brad isminde biriyle karşılaşırlar. Brad (Eric Balfour) fazlasıyla sert tavırlıdır ve Jenn’den hoşlandığını açıkça belli eder. Ondan uzaklaşmaya çalışırlar ama kendilerini takip edip etmediğinden emin olamazlar. Problemleri bu kadarla sınırlı kalmayacaktır. Ormanda ilerledikçe geldikleri yeri kaybederler ve bir ayının alanına girerler. Çift hem hayatta kalmaya çalışacak hem de ilişkilerini sorgulayacaktır.


İlginizi Çekebilir :   Hızlı Ve Öfkeli 7 (Fast and Furious 7) Fragmanlar

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

the last ship 310x165 - The Last Ship Dizisi (İzliyorum)

The Last Ship Dizisi (İzliyorum)

Geçen hafta kişisel bloglarda dolaşırken bir blogda The Last Ship dizisi ile ilgili bir yazı …

1 Yorum

  1. ayse81

    film sektörü o kadar geniş ki insan bazen neyi nezaman izlemeli, yada hangi film kişiye göre bu gibi soruların karşısından yanıtsız kalıyor. ama böylesi paylaşımlar bazen insana neyi izlemesi gerektiği konusunda ön bir bilgi sunuyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir