The Last Ship Dizisi (İzliyorum)

tarafından
The Last Ship Dizisi (İzliyorum)

Geçen hafta kişisel bloglarda dolaşırken bir blogda The Last Ship dizisi ile ilgili bir yazı görmüştüm. Yazıyı incelemedim ama dizinin adı ilginç gelmişti. Kimin blogu olduğunu da hatırlamıyorum. Uzun zamandır dizi izleyememe nedenimle yaklaşık 2 gün önce gece izlemeye başladım. Ve bugün dizinin şimdiye kadar çekilen bölümlerini izledim. Önce size biraz diziyi tanıtayım sonra da kendi düşüncelerimi aktaracağım.

The_Last_Ship_Large_Promo_Poster

Bulaşıcı bir hastalık nedeniyle dünya nüfusunun çoğu ölmüştür ve ölmeye devam etmektedir. Amerika  hastalığa bir çözüm bulmak için kutuplara bir gemi yollar. Fakat gemi kaptanının ve gemideki diğer kişilerin bu hastalıktan haberi yoktur. Gemideki kişiler virüse bir tedavi bulmak için çeşitli maceralara atılırlar.

Maalesef spoiler vermemek için konusunu en fazla bu kadar yazabilirim. Şimdi biraz kendi düşüncelerimden bahsedeyim.

Dizi Amerika’nın gücünü övmek için yapılmış. Diziyi izleyince siz de fark edeceksiniz zaten. Dizinin her bölümü farklı bir aksiyon ve farklı bir amaç içeriyor. Bu da dizinin daha akıcı olmasını sağlamış. Aksiyon sahneleri benim hoşuma gitti . Özellikle gemiler arası yapılan savaşlar diziye ayrı bir zevk katmış. Konu itibariyle dizinin çok fazla süreceğini sanmam. Eğer uzatmaya kalkarlarsa dizinin kalitesinin düşeceği kanaatindeyim.

İlginizi Çekebilir :   Deadpool 2 Fragmanı Yayınlandı !

Dizi şimdiye kadar 18 bölüm çıkardı. Son bölümü de 4 gün önce çıkmış. Her hafta yeni bölümü çıkıyor. Yazıyı burada fragmanı ekleyerek sonlandırıyorum. İzleyip izlememek size kalmış. Ama izlerseniz de dizi hakkında yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.