Facebook Paylaşımlarınızı Kaydedin!

tarafından
Facebook Paylaşımlarınızı Kaydedin!

Facebook’da gezinirken paylaşılan pek çok içeriği beğeniyoruz. Kimi zaman videoları, kimi zaman capsleri ve çok daha çeşitli içerikleri beğenebiliyoruz. Peki, beğendiğimiz paylaşımlar, öylece bakıp geçecek miyiz?

Tabi ki hayır! Facebook, beğendiğimiz paylaşımları kaydetmemizi olanak sağlıyor. Bunu yapmak için ilk adımda Facebook oturumumuzu açıyoruz ve ana sayfada güzel içerikler aramaya başlıyoruz.

Kaydetme

Beğendiğimiz bir paylaşımı bulduktan sonra, paylaşımın hemen sol üst tarafında yer alan butona tıklıyoruz. tıkladıktan sonra seçenekler arasındaki“…” içeriğini kaydet seçeneğine tıklıyoruz.

facebook-paylasimlari-kaydetme-2

Kaydedilen Paylaşımları Görüntüleme

Beğendiğimiz içerikleri kaydettikten sonra bakmak için Facebook ana sayfasına tıklıyoruz. tıkladıktan sonra sol menüde “Kaydedilenler” menüsüne tıklayarak kaydettiğimiz içerikleri görebiliyoruz.

facebook-paylasimlari-kaydetme-3

Gördüğünüz gibi beğendiğimiz Facebook içeriklerini kaydetmeniz çok çok kolay.  Ancak öyle her içeriği da kaydetmemenizi tavsiye ederim. Çünkü çok fazla kaydedilen paylaşım nedeniyle eski içeriklere ulaşmanız imkansız olabilir.

İlginizi Çekebilir :   Twitter Bedava 500 Yabancı Takipçi