Anasayfa / Wordpress / WordPress Güncel Ping Servisleri 2017

WordPress Güncel Ping Servisleri 2017

Siteleriniz için önemli noktalardan biri de index hızı. Yazdığınız yazı ne kadar hızlı index alırsa (arama motorlarında gözükmeye başlarsa) siteniz için o kadar faydalı olacaktır. Özellikle haber,teknoloji sitelerine sahipseniz haberi hızlı yayınlamanız sitenizin daha üstte görülmesini sağlayabilir.  Ya da bundan daha kötüsü yazdığınız yazıyı biri çalar ve sizden önce indexlenirse sizin yazdığını yazı kopya  içerik olarak gözükür. Özetlemek gerekirse index hızı önemli ve index hızına etki eden faktörlerden birisi de ping servisleri. WordPress panelinden ping servislerini kullanabiliyorsunuz. Bazı ping siteleri silinmiş olabiliyor. Bu yüzden güncel liste kullanmak her zaman en faydalısı. Aşağıda kendi hazırladığım güncel listeyi görebilirsiniz. Birkaç ay ara ile listeyi güncelleyeceğim.
Not :  Wordpress panelinizden ayarlar>yazma kısmına girip ping servisleri kısmına listeyi yapıştırınız.

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

.htaccess İle WordPress Güvenlik Önlemleri

Eğer wordpress bir siteye sahipseniz sitenizde güvenlik önlemleri almanız gereklidir. WordPress açık kaynaklı bir sistem. …

3 Yorum

  1. güzel bir liste olmuş. en fazla 10 tane kullanmanızı öneririm. aslında 10 bile fazla. eğer hızlı index istiyorsanız google gibi kullanın. bence google gibi getir, ping kullanmaktan daha iyi.

  2. Siteniz de verdiğiniz birbirinden güzel bilgiler için öncelikle teşekkür ederim. Bu paylaşımınız da oldukça başarılı ve işe yarar olmuş teşekkürler. :)

  3. Güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir