Anasayfa / Tanıtım / Toshiba Servis
toshiba - Toshiba Servis

Toshiba Servis

Toshiba özellikle son zamanlarda klima ve televizyon konusunda evlerimizin içine kadar girmeyi başarmış olan dünya markaları arasında yer alıyor. Toshiba markaya sahip olan cihazlarda meydana gelen problemleri tamamen orjinal parçalar ile çözmek istiyorsanız Toshiba-servis.org ekibi olarak size bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet verebiliriz. Ekip arkadaşlarımız ile beraber sunmuş olduğumuz yüksek kaliteli hizmetler karşılığında sizden oldukça uygun fiyat talep ediyoruz.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz araştırmalar sayesinde gördük ki insanların büyük bir bölümü özel servisler tarafından sunulmakta olan hizmetleri garantili bulmadığı için iletişime geçmek istemiyor.

Fakat Türkiye’deki en çok tercih edilen özel servislerden bir tanesi olarak bu problemi ortadan kaldırmak istedik ve bir yıl boyunca parça değişim garantisi sunuyoruz. Eğer bir yıl içerisinde daha önceden tamir etmiş olduğunuz parçalarda problemler meydana gelecek olursa koşulsuz şartsız bizimle iletişime geçebilir ve gerekli olan tüm işlemleri ücretsiz bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Sadece parça değişimi konusunda değil aynı zamanda çağrı merkezi olarak da sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Gece saatleri de dahil olmak üzere 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimiz üzerinden bize ulaşabilir ve böylece ne zaman ihtiyacınız olursa hizmet almaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Buca'nın Her Noktasına Aynı Gün Bosch Servis Hizmeti

Toshiba Servis ekibi gece gündüz demeden ihtiyacınız olan parçaları temin etmek ve yaşamış olduğunuz problemleri çözmek için gerekirse evinize kadar gelecek ve gerekli olan işlemleri uygulamaya başlayacaktır.

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

dyson servis numarasi 520x400 310x160 - Özel Kadıköy Dyson Süpürge Servis Merkezi

Özel Kadıköy Dyson Süpürge Servis Merkezi

Elektrikli süpürgelerde önemli markalardan olan Dyson ev kadınlarının en çok tercih ettiği markalardan biri. Hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir