İzmir’in En Güvenilir Siemens Servis Merkezi

0

Beyaz eşya sektörünün dev firmalarından bir tanesi olan Siemens, üretimini ve satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde kaliteyi ve şıklığı bir araya getirmeyi başarmış markalardan bir tanesidir. İşlevsel olmasıyla ön plana çıkan Siemens ürünleri tüketiciler tarafından çok tercih edilen cihazlar arasında yer almaktadır. Sadece beyaz eşya değil, küçük ev aletleri ve kişisel bakım gibi birçok konuda geniş bir yelpazeye sahip olan markanın ürünleri Türkiye’de her dönem çok satılanlar listesinde zirvede yer almıştır. Siemens Servis İzmir olarak markanın tüm modellerine büyük küçük demeden hizmet sunuyoruz.

Siemens servis İzmir ekiplerimiz mobil çalışma gerçekleştiren, arıza kaydının oluşturulmasıyla birlikte hızlı bir servis hizmeti sunan, konusunda deneyimli, teknik donanımı güçlü, sürekli kendini yenileyen ve gelişen, genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır. Servis hizmetimizde orijinal yedek parçalara yer vermenin yanında 1 yıl parça garantisi sunarak, bu süre içerisinde aynı parçanın yeniden arızalanması halinde ücretsiz değişim olanağı sunuyoruz.

Firmamız profesyonel hizmet kalitesine önem veren, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunma prensiplerini benimsemiş bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında başı çekmektedir.

Siemens Servis İzmir telefonumuza ulaşabilmek için 444 88 48’den bizi arayabilir, müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşmede cihazınıza dair her türlü bilgiyi detaylarıyla alabilirsiniz. Tamir ve bakım prosedürlerimiz hakkında bilgi edinmenizin ardından dilerseniz arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet alabilmek için firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.