Anasayfa / Tanıtım / İstanbul Özel Beko Beyaz Eşya Servisi
servis 660x330 - İstanbul Özel Beko Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Özel Beko Beyaz Eşya Servisi

Elektronik ürünlerinde bir dünyası markası olarak akıllara kazınan ve de dünya markası olmanın hakkını kalitesi, güvenirliği ve de şık tasarımlarıyla veren marka Beko, özellikle beyaz eşya ürünleri ile en çok tercih edilen ve pek çok evde yerini almış bir markadır. Beko beyaz eşya ürünüzlerinizde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ya da orijinal yedek parça/aksesuar talebiniz olduğunda Beko Servis hizmetimiz için bizlere başvurabilirsiniz.

İstanbul Beko Beyaz Eşya Servisi

Tüm bakım, onarım, tamirat ya da kurulum taleplerinizi, bizlere internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz her an bizlere ulaşmak içinse, sunduğumuz müşteri destek hattı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Beko Servis için bizlere başvurduğunuzda, alacak olduğunuz hizmette alanında son derece profesyonel ve de yılların iş tecrübesine sahip personellerimiz görev alacaktır.

Yıllardır Beko beyaz eşya ürünlerinin bakım, tamirat, onarım ve kurulum alanlarında görev alan personellerimizle verdiğimiz hizmet sayesinde, var olan sorununuz kısa süre içinde çözümlenecektir.

Profesyonel bir hizmeti çok uygun fiyatlarda almak, sizlerle özel olarak ilgilenecek bir ekiple tüm Beko beyaz eşya sorunlarınızı çözmek istediğinizde hemen bizlere ulaşın. Beko Servis taleplerinizi bizlere iletmenizle, bölgenizdeki özel servisimizi hemen sizlere yönlendirilecek ve en kısa sürede sorununuzun giderilmesi için işlemlere başlanacaktır. Kullanılan yedek parçalarda 1 yıl garanti verdiğimiz hizmetten yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçin.

İlginizi Çekebilir :   Özel Panasonic Servis

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

dyson servis numarasi 520x400 310x160 - Özel Kadıköy Dyson Süpürge Servis Merkezi

Özel Kadıköy Dyson Süpürge Servis Merkezi

Elektrikli süpürgelerde önemli markalardan olan Dyson ev kadınlarının en çok tercih ettiği markalardan biri. Hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir