Blogger Anasayfada Etikete Ait Yazıları Gizlemek

Blogger Anasayfada Etikete Ait Yazıları Gizlemek

2 gün önce wordpress anasayfada kategoriye ait yazıları gizlemeyi anlatmıştım.1 – 2 kişi benden blogger için olanını istedi.Biraz araştırma yaptım ve buldum.Bu yöntem ile blog anasayfanızda belli etikete ait yazıları gizleye bileceksiniz.
Blogger panelinize giriş yapın ve Şablon › HTML’yi Düzenle diyerek tema kodlarınızı açın daha sonra aşağıdaki kodu bulun.(ctrl + f ile arayabilirsiniz)

<b:include data='post' name='post'/>

bu kodu aşağıdaki kod ile değiştirin.

<!-- icerik gizleme kodu baslangici --> <b:if cond='data:post.labels == &quot;&quot;'> <b:include data='post' name='post'/> </b:if> <b:loop values='data:post.labels' var='label'> <b:if cond='data:label.isLast'> <b:if cond='data:label.name != &quot;burayaetiket&quot;'> <b:include data='post' name='post'/> <b:else/> <b:if cond='data:blog.pageType == &quot;item&quot;'> <b:include data='post' name='post'/> </b:if> </b:if> </b:if> </b:loop> <!-- icerik gizleme kodu bitisi -->

kod içinde burayaetiket yazan yere gizlemek istediğiniz etiketi yazın. Yazınızda birden fazla etiket varsa sorun yaşayabilirsiniz.İyi günler.

7 Comments

    1. İsmail Cem Post author Reply

      Buraya etiket yazan yere etiketin adını yazarsanız anasayfada o etikete ait yazılar gözükmeyecektir.

  1. Onur Reply

    Blogger da gün geçtikçe gelişen bir platform.Blogger ile alakalı paylaşımlarını beğeniyor ve yeni yazılarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir