Blog Yorum Backlink Programı

tarafından
Blog Yorum Backlink Programı

Dün ziyaretçi defteri backlink programını paylaşmıştım.Bugün de başka bir backlink programını paylaşıyorum.Bu seferki programımız yorum programı.Yorum yaparak sitelerden backlink alabilirsiniz.Eğer daha önce yorum yaptıysanız alexa linklerinize bakın göreceksiniz.Bloglara tek tek yorum yapmak zor gelebilir.Bazen uzun listeler oluyor,tek tek uğraşmak istemiyorsunuz.Bu program ile tek tıkla yüzlerce siteye yorum atabileceksiniz.Programımızın adı “Authority Blog Commenter”.

blog backlink
Programımızın görünüşü böyle.Kullanımı çok kolaydır.İsim,e-mail adres,site adresi bir de yorum kısmını doldurmanız yeterli.Daha sonrasında sadece blog listesini ekliyeceksiniz.Şimdi maddeler halinde uyarılarda bulunacağım.

1- İsim,email,site ve yorum kısmını düzgün doldurun sallamayın.Bloglar ingilizce olduğunca sizde ingilizce yorum yaparsanız iyi olur.Yorum kısmına site adresinizi yazmayın blog sahibi yorumunuzu onaylamayabilir.

2- Programı aşırı kullanmayın arama motorları tarafından siteniz kötü algılanabilir.

3- İndiriğiniz dosyada blog listesi vardır.Baya kalabalık bir liste.İstediğiniz siteleri konu linkleri olmak üzere ekleyebilirsiniz.

4- Programın rapor özelliği bulunuyor.Üst sekmelerde 3.olana tıklarsanız başarılı olanlar gözükür.

5- Programı bu blogda denedim sorunsuz çalışıyor.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Rar Şifresi : ismailkarakurt.com

İlginizi Çekebilir :   Ziyaretçi Defteri Backlink Programı