Anasayfa / Photoshop / AAA Logo ile Kendi Logonuzu Yapın !
logoyap - AAA Logo ile Kendi Logonuzu Yapın !

AAA Logo ile Kendi Logonuzu Yapın !

Son zamanlarda logo fiyatları çok düştü. Bunun nedeni kendini zeki sanan birçok kişinin hazır logo programları ile  sadece yazıyı değiştirerek logo yaptım demesi. Bu dolandırıcılıktır bunu da belirteyim. Logo yapıyorum deyip de hazır logo yapanlara forumlarda sık sık rastlıyorum. Neyse bugün size kendi logonuzu hızlıca hazırlayabileceğiniz AAA Logo programını tanıtacağım. Program üzerinden resim göstereceğim zaten anlatılacak pek bir kısmı yok gayet basit ve kullanışlı.

aaalogo

AAA Logo programı size birçok hazır logoyu düzenleme imkanı veriyor ama isterseniz kendiniz de logo yapabilirsiniz. Program bunun için gayet uygundur. Sitemde kullandığım logo da hazır logodur. Programda birçok kategori var . Programın boyutu fazla değil size portable versiyonunu paylaşıyorum,yani tek tıkla kurulumsuz açılacaktır .

AAA Logo Programı İndir

Özgün tasarımlar konusunda tecrübeli ve profesyonel hizmet veren tasarımcılarımız ile herhangi bir sektördeki firmanız için logolarınızı yaptırabilirsiniz. Yaratıcı ve orjinal tasarım yapan tasarımcıların birarada olduğu, ekonomik fiyatlarla Sadeceon – logo tasarım hizmeti veren satıcılar sizleri bekliyor. Mock-up tasarımı, sektörel logo tasarımları gibi çok sayıda hizmeti birarada bulabilirsiniz. Hayalinizdeki tasarımı anlatın, bırakın istediğiniz şekilde logonuz şekillensin.

İlginizi Çekebilir :   Facebook Psd Kapak Fotoğrafı

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

google plus psd 310x165 - Google Plus Psd İkon Seti İndir

Google Plus Psd İkon Seti İndir

Merhaba arkadaşlar yoğun sınav haftası içinde elimden geldiği kadar sitemle ilgileniyorum.2 hafta boyunca aralıksız sınav …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir