Yllix Medya İle Para Kazanın

1

Eğer sitenizden para kazanmak istiyorsanız sitenize reklam almanız gerekiyor. Bir çok reklam firması var fakat bazıları ödeme yapmıyor . Adsense en sağlam olan reklam servisidir. Google’a ait olan adsense ilk tercih edilen firmadır. Fakat adsense her siteye reklam vermeyi kabul etmediği için biz webmasterlar alternatif reklam firmalarına yönelmek zorunda kalıyoruz. Bugün size Yllix Medya’yı kısaca tanıtacağım. Bir ara kendim de kullandım ve sorunsuz olarak ödeme aldım. Alttaki görselde görebilirsiniz.

yllix kanıt

Ben fazla kullanmadım sistemi aslında hiç ilgilenmediğim 50-100 hitli sitelere koydum. Arada bir geliyor 1$ .Şimdi sistemin bazı özelliklerini maddeler halinde anlatacağım.

–  Popup, layer, tüm sayfa, tıklama başına kazanç ve tam sayfa gibi birçok şekilde reklam ekleyebiliyorsunuz.

Minimum ödeme limiti 1$ . İsterseniz bu limiti arttırabilirsiniz.

Paypal,Payza ve Bank Wire ile ödeme alabilirsiniz.

Sitenizin içeriği önemli değildir. Yani [email protected] sitelerde de kullanabilirsiniz.

Reklam kodlarını ekledikten sonra birkaç gün işinde siteniz sisteme oturacaktır.

Not : Aşağıda verdiğim link referans linkidir. Yani siz kazandıkça bana yardım etmiş olacaksınız. Size hiçbir zararı yoktur. Üye olduktan sonra referans linkinizi internette paylaşabilirsiniz. Bu sayede gelirinizi arttırırsınız. Ödeme kanıtı bana aittir.

Üye Olmak İçin Tıklayın

1 yorum
  1. Emir Koç diyor

    Yllix’in adını çok duydum ama henüz denemedim. Sitem biraz daha gelişsin hemen üye olacağım. Site için güzel gelir kaynaklarından birisi bence. Teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.