WordPress Fastest Cache Eklentisi

tarafından
WordPress Fastest Cache Eklentisi

WordPress sitenizi hızlandırmak istiyorsanız bu yazı tam aradığınız yazı. Kendim de kullandığım Wp Fastest Cache eklentisini bugün sizlere tanıtacağım. Eğer sitenizi hızlandırmak istiyorsanız cache eklentisi kullanmalı ve html,css ve js gibi dosyaları küçültmelisiniz. Bunların hepsini tek tıkla yapabilen bir eklenti mevcut.

wp fastest cache

Eklenti Mod_Rewrite yöntemini kullanmaktadır ki bu da en hızlı yöntem.  7 farklı dil desteklemektedir.  Wp-admin’den cache temizliği yapabilirsiniz isterseniz bunu zaman ayarlı da yapabilirsiniz. Her yazı yazdığınızda otomatik olarak cache silinir.

wp fastast cache temizle

Gördüğünüz gibi eklenti hız için ne gerekliyse yapıyor. Benim en sevdiğim yönü kullanımı kolay olması. Bundan önce başka cache eklentileri de kullandım fakat kullanımları çok karmaşık olduğundan yapamadım. Wp Fastest Cache eklentisinin yapımcısı Türk. Türk yazılımcılardan böyle güzel eklentiler görmek gerçekten güzel. Eklentiyi kullanmanızı öneririm, hız seo açısından da önemlidir. Eklentiyi kurduktan sonra google page speed sitesinden hız testi yapabilirsiniz.

indir

İlginizi Çekebilir :   Wordpress Google Resim Botu