WHAFF Rewards ile Android Üzerinden Para Kazanma

tarafından
WHAFF Rewards ile Android Üzerinden Para Kazanma

Herkes para kazanmak ister . Para kazanmanın birçok yolu var . Tabi bizi internet üzerinden para kazanma konuları ilgilendiriyor. Para kazanmak için blog açıyoruz,.çeşitli hizmetler veriyoruz (SEO gibi) fakat bazı kişiler bu tür konularda bir türlü başarılı olamıyor. Dolayısıyla farklı yollardan para kazanmak istiyorlar. Bugün sizlere android cihazlarınızdan basit bir şekilde nasıl para kazanılır onu anlatacağım.

Öncelikle uygulamamızın adı “WHAFF Rewards” .  Uygulama bize bazı görevler vererek görevleri yapmamız durumunda bize para vererek ödüllendiriyor.  Aşağıda örnek bir görevi görüyorsunuz.whaffgorev

Yukarıda gördüğünüz gibi uygulamayı indirmeniz , oynamanız , tüm görevleri bitirmeniz gibi durumlarda size para ödüyor. Bu görevleri yaptıktan sonra uygulamayı silebilirsiniz.

Daha hızlı nasıl kazanırım diye düşünüyorsanız size referans sistemini açıklayayım. Uygulama size özel bir referans kodu verir. Bu kodu kullanarak üye olan kişi başına $0,30 gibi bir miktar veriyor. Facebook , twitter gibi sosyal medyalarda paylaşarak arkadaşlarınızın da kullanmasını sağlarsanız çok daha kısa sürede ödeme alabilirsiniz.  Ayrıca bir başkasının referans kodunu girdiğinizde siz de $0,30 kazanıyorsunuz yani 2 taraf için de karlı. Referans kodunu uygulamaya giriş yaptıktan sonra çıkan ekrana girebilirsiniz. Aşağıdaki benim referans kodum. Kullanırsanız hem siz ben ben kazanmış olurum. Şimdiden teşekkürler.

Benim referans kodum : BR19798

Ödeme alt limiti 10 dolardır. Sistem güvenilir ve düzenli ödeme yapıyor. Bu uygulamadan yüksek para kazanan kişiler mevcut . Uygulamada en fazla kazananlar bölümünden bakabilirsiniz. Uygulamayı indirip inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   PhotoMath Android Uygulaması

Uygulama hakkında sorularınızı yorum atarak sorabilirsiniz.