Anasayfa / Program / Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Office 365 ve 1 TB Onedrive
office365 660x330 - Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Office 365  ve 1 TB Onedrive

Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Office 365 ve 1 TB Onedrive

Üniversiteye gidiyorsanız size sunulan bazı ücretsiz fırsatlar var.  Üniversite geçtiğimde araştırdım ve 1-2 adet ücretsiz program buldum. Şimdi yararlanmanız için size sunuyorum.  Üniversite öğrencisiyseniz (edu uzantılı mail adresi gerekiyor) Office 365 ‘e ve 1 terabayt Onedrive depolama alanına ücretsiz sahip olabilirsiniz.  Başlıkta belirtmedim ama bu fırsat üniversite öğretmenleri için de geçerli.  Office 365 Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve ek sınıf araçlarını içeriyor. Eğitim sürecinizde işinizi görecek bir yazılım.

office365

Ayrıca 1 terabaytlık Onedrive alanı işinizi fazlasıyla görecektir. Önemli belgelerinizi,dosyalarınızı onedrive alanınızda depolayarak hem güvende kalmasını sağlayabilirsiniz hem de istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Onedrive‘ın mobil uygulaması da olduğu için dosyalarınıza ulaşmakta hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ben şuan aktif olarak kullanıyorum. Resimler,belgeler ve benzeri dosyalarımı yedekledim. Size de kullanmanızı öneririm. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. Sorularınızı yorum atarak sorabilirsiniz.

Ücretsiz Office 365 ve Onedrive için Tıklayın

 

İlginizi Çekebilir :   Windscribe Hızlı Aylık 50GB VPN (KYK Uyumlu)

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

skype 310x165 - Skype Ücretsiz Premium Hesap Almak

Skype Ücretsiz Premium Hesap Almak

Msn kalktığından beri skype kullanıyoruz.Msn kadar güzel değil ama kullanım açısından iyi.Program ücretsiz olunca para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir