Anasayfa / Dizi - Film / Ters Yüz Animasyon Filmi İzle
inside out disney 660x330 - Ters Yüz Animasyon Filmi  İzle

Ters Yüz Animasyon Filmi İzle

Ters Yüz Animasyonu

Animasyon filmler normal sinema filmlerinden daha çok ilgi görürler. Bunun sebebi animasyon içeriklerin göze daha hoş ve canlı görünmesidir. Birçok yönetmen bunu bildiği için animasyon filmleri yapmaya gayret etmektedir. Vizyona giren son animasyon filmlerden biri de ters yüz animasyonudur. Fransız yapımı animasyon filminde başkarakter küçük Riley’dir. Riley sakin ve mutlu bir hayat yaşarken babası San Francisco eyaletinde bir işe girer ve küçük çoğun hayatı tamamıyla değişir. Sinema otoritelerinden tam puan alan bu yapıtı izlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde ters yüz animasyonu izleyebilir ve film hakkındaki görüşlerinizi yine sitemize yorum olarak yazabilirsiniz. Bu yorum sistemi sayesinde filmi izleyen kişilerle sohbet edebilir, film hakkında tartışabilirsiniz.

Ters Yüz Tek Part İzle

Ters yüz animasyon filmi son zamanlarda piyasaya sürülen en iyi animasyonlardan biridir. Bu animasyon oldukça başarılı olduğu için birçok kişi tarafından seyredilmiş ve seyredilmek istenmektedir. Ters yüz tek part izleyerek filmi bölmeden tek parça olarak izleyebilirsiniz. Bu sayede film zevkinizi yarıda bırakmaz ve bir solukta filmi seyretmiş olursunuz. Ters yüz filmini izlemek için sitemize giriş yapıp filmi aratmalısınız. Film karşınıza çıktığında ise sadece izlemek kalır. Ters yüz filmi hakkında yapılmış yorumları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Filmi beğenen kişiler filme artı puan vermekte ve bu sayede filmin kalitesi hakkında fikir yürütülebilmektedir.

İlginizi Çekebilir :   Forever Dizisi (İzledim)

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

the last ship 310x165 - The Last Ship Dizisi (İzliyorum)

The Last Ship Dizisi (İzliyorum)

Geçen hafta kişisel bloglarda dolaşırken bir blogda The Last Ship dizisi ile ilgili bir yazı …

2 Yorum

  1. Zeynep

    25 yaşındayım ama hala animasyon dizilerini izlemekten vazgeçemiyorum. Ters Yüz filmide çok güzel bir film. Her yaştan insanın izleyebileceği çok güzel animasyonlardan biri.

  2. Cahit1

    teknolojinin gelişmesinin sonuçlarından biri de animasyon filmleri olsa gerek… karakterlerin bilgisayar ortamında oluşturulması ile bazen hiç unutulmayacak eserler ortaya çıkabiliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir