Tek Parça HD Yerli Filmler

tarafından
Tek Parça HD Yerli Filmler

Günümüz de film sektörlerindeki gelişmelerden sonra yaz aylarının da gelmesiyle beraber film sektöründeki yüksek zıplama gerek sinemalarda etkisini gösterirken gerek film izlemek için kurulan web sitelerde de yüksek ziyaretçi akımına maruz kalarak etkisini göstermektedir.

Film izlemek için kurulan web siteler, piyasada yayın yapmış olduğu filmleri kendi alt yapılarına yüklemeden sadece başka alt yapıya yüklenen filmleri paylaşıyor ise hiçbir cezai işlem uygulanmıyor. Bu konuda kanunsal düzenlemeye gidildiğinden dolayı eğer film siteniz var ise sitenizde yer alan filmleri kendi veritabanınıza yükleyip izleyicilere sunuyor iseniz kesinlikle tasvir etmiyoruz yapmış olduğunuz yayınları. Eğer göze çarpan yüksek ziyaretçili bir siteye sahipseniz bu konuda sizlere cezai yatırım uygulanır. Bu yüzden filmleri sitelerinize başka veritabanlarından yükleyip paylaşınız.

Biz yerli filmler sitesi olarak bu konudaki göstermiş olduğumuz yüksek hassasiyet nedeniyle izleyicilerimize en yüksek düzeyde kullanılabilir bir tasarımla yayın sağlıyoruz. Sektör bazlı incelendiğinde rakiplerimiz ile aramızdaki farkı anlamak mümkün olabiliyor. Yerli filmler konusundaki patlayış ile süregelen izleyici kapasitesi büyük oranda artmış bulunmaktadır. Gerek yerli gerekse de yabancı filmleri yayınlarımızda görmeniz mümkün kılınıyor. Tasarım konusunda yapılan iyileştirmeler ile de daha rahat ve loş bir ortam da sizlere sinema tadında film izleme keyfini sunuyoruz. Sitemiz de yer alan filmlerin hak sahipleri, istedikleri zaman hak taleplerini bizlere ileterek o filmi sitemizden anında kaldırabiliyoruz. Bu konudaki hassasiyetimizi sizlere de belirtmek isteriz.

İlginizi Çekebilir :   Dev Saat Markası Haemmer Modasaat.com ile Türkiye'de