Anasayfa / Webmaster / R10 Ücretsiz Davetiye Almak
r10 630x330 - R10 Ücretsiz Davetiye Almak

R10 Ücretsiz Davetiye Almak

Şuan en fazla ticaretin yapıldığı webmaster forumu R10.net üyelik alımını sadece davetiye ile alıyor. Bu çok güzel bir yöntem çünkü forumdaki kaliteli insan sayısını arttırıp dolandırıcı sayısını azaltıyor. Bende yaklaşık 1-2 ay önce davetiye ile üye oldum. Davetiye genel olarak ücretle satılıyor fakat r10 yönetimi bu satışı yasakladı. Artık davetiyeleri ücretsiz veriyor. Ben de ücretsiz aldım. Facebook ve bazı webmaster forumlarında hala davetiye satanlar var. Davetiye almanızı önermiyorum çünkü R10 yönetimi para ile aldığınızı öğrenince hesabınızı direk kapatıyor. Ben R10 ‘a üye olunca wmaracı be diğer forumlarda takılmayı bıraktım. Çünkü R10 hem ticaret hem yardımlaşma bakımından işimi görüyor. Şimdi fazla uzatmadan davetiye almayı gösteriyim.

R10 ücretsiz davetiye veriyor ama her önüne gelene de vermiyor. R10 yönetiminin sizden istediği bir form var bu formu doldurarak mail atıyorsunuz eğer uygun bulurlarsa davetiye gönderiyorlar.

Davetiye için; aktif halde olan sitenizi, internet dünyasındaki geçmişinizi, editörlük yapıyorsanız çalıştığınız yeri, referans çalışmalarınızı, siteniz uzantılı mail adresiniz ile lütfen gönderin.
Mail adresimiz: davetiye [at] r10.net
İlginizi Çekebilir :   Godaddy Mayıs 2015 İndirim Kuponları

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

sslcheck 310x165 - SSL Yeşil Bar Sorunu Çözüm

SSL Yeşil Bar Sorunu Çözüm

Son zamanlarda birçok hosting firmasının ve ssl firmalarının sertifikayı ücretsiz dağıtmaya başlaması ile birlikte güncel …

9 Yorum

 1. Mehmet Polat

  Hangi mail’e mail atıyoruz acaba ? Teşekkürler

 2. berke derin

  davetiteniz var fazla

 3. Erdinç

  hangi maile göndericeğiz hocam onuda belirdirmisiniz :D

 4. batuhan

  merhaba ben 2 aydır uğraşıyorum amabhala cevap yok :) sizden rica etsem beni davet etme şansınız var mı acaba :)

 5. can

  bol referansım var ama hala dönüş yapmadilar valla :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir