Özel Hoover Çamaşır Makinesi Servisi Hizmetinizde!

Temizlik konusunda çok titiz olduğum için gün içerisinde birkaç kez çamaşır makinemi çalıştırıyorum ancak bu yoğun tempoya o da daha fazla dayanamadı ve garip sesler çıkarmaya başladı. Servis firması konusunda daha önce kapımıza bırakılan broşürler sayesinde haberdar olduğum Hoover Çamaşır Makinesi Servis firmasını aramaya karar verdim.

Servis kalitesi ile henüz tanışmadığım için firma hakkında çok fazla bilgim yoktu bu yüzden öncesinde internet üzerinden firma ile ilgili araştırma yaptım. 2003 yılında kurulan firma 10 yıldır bu sektörde ve yalnızca İstanbul’da değil Türkiye’nin farklı illerinde de servis hizmeti veriyor.

Teknik ekip evime geldikten sonra galoşlarını giyerek içeri girdiler ve bu benim için çok önemliydi çünkü temizlik konusunda birçok firma ile sorun yaşamıştım. Müdahaleye başlamadan önce gerekli onayı aldılar ve parça değişimi için işleme başladılar. Parça değimi ile birlikte 1 yıl garanti belgesi sunuluyor olması müşteri ve güven ilkesini ön plana çıkarıyor bu da firma ile olan bağlarınızı biraz daha güçlendiriyor.

Servis hizmetleri konusunda eğer sizler de yeni bir isim ve özel bir firma arıyorsanız Özel Hoover Çamaşır Makinesi Servis firmasını güvenilirliği bakımından sizlere tavsiye edebilirim. Firmaya ulaşmak için web sitelerini kullanarak çok hızlı şekilde online servis talebinde bulunabilirsiniz.