Neden Özel İstanbul Regal Servis Tercih Edilmeli?

Piyasaya ilk çıktığı zaman “aynı kaliteyi daha ucuza almak istemez misiniz?” tarzında bir sloganla adeta belirli bir dönem beyaz eşya satışlarında inanılmaz bir ivme yakalayan Regal bugün ilk çıktığı zamanlardaki kadar olmasa da bir çok kullanıcının hala tercih ettiği markaların başında geliyor. Sadece Tv piyasasında değil, aynı zamanda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi bir çok ev ürününü de yelpazesinde bulunduran Regal’in özellikle son 5 yıldır hatrı sayılır satış rakamlarına ulaşması ister istemez tüketicilerde servis talebini doğurdu.

İstanbul’da bir çok markaya özel olarak servis hizmeti sunan bir firma müşterilerden gelen talepler doğrultusunda son bir kaç yıldır artık Regal marka ürünlere de servis hizmeti sunmaya başladı. İşte bugün sizlere yılların getirdiği tecrübe ve geçen her gün kendini geliştirmeye devam eden Özel İstanbul Regal Servis Merkezinden bahsedeceğim.
Paragrafın başında da belirttiğim gibi marka özel servis olarak hizmet verdiğinden hemen hemen tüm markaların tamir-bakım ve onarımını yapıyor. Bu markalara son dönemin popüler markası olan Regal’i de ekleyerek hem müşteri portföylerini hem de marka yelpazelerini genişletmiş görünüyorlar.

Peki bu firmayı diğer firmalardan ayıran özellikler daha doğrusu servis hizmeti alacağınız zaman bu firmayı tercih etmenizi sağlayacak etkenler nelerdir?

– 1 yıl boyunca herhangi bir erteleme-oyalama olmadan işçilik veya parça değişikliği nedeniyle oluşabilecek her türlü sorunda ücretsiz garanti hizmeti vermesi.

– Son model donanımlı araçları sayesinde yerinde müdahale yapabilme imkanı.

– 7 gün 24 saat boyunca direkt olarak çağrı merkezi personeline ulaşabileceğiniz özel telefon numarası.

– İstanbul’un her neresinde olursanız olun aynı gün hizmet alabilme imkanı.

Ve sizlere burada sayamayacağım bir çok ayrıcalık bu firmada mevcut. Eğer siz de hizmet veya bilgi almak istiyorsanız hemen Regal-servis.net adresini ziyaret edebilirsiniz.