Kombi Servisinde Profesyonel Cihazlar Kullanan Firmalar

Kombi servis hizmeti veren firmalar montaj, onarım ve bakım olarak üç farklı hizmeti kullanıcılara sunuluyor. Bu hizmetler için ilk olarak kombi sahipleri firmaların telefon numaraları ile birlikte ofislerine ulaşım sağlıyor. Bu ulaşım sonrasında Kombi Servisi firmamıza bağlı yetkili kişilere adres bilgilerini ve kombilerinin modellerini soruyorlar. Bu bilgiler alındıktan sonra da kişilerin ne hizmeti talep ettiği öğreniliyor.

Bu taleplerde ilk olarak kişiler montaj işlemleri için firmadan yardım isteyebilirler. Bu hizmet için ekipler kişilerin adresine gelerek kombilerin kullanıma hazır olması için gereken tüm işlemleri gerçekleştiriyorlar. Bu aşamada yapılan testler ve alınan sonuçlara göre kombilerin sorunsuz bir şekilde montajının yapıldığına emin olunuyor.

Eğer kişiler Baymak Servis ile iletişime geçerek onarım talebinde bulunurlarsa da kısa süre içerisinde ekipler adreste olacaklardır. Bu aşamadan sonra son teknoloji cihazlar kullanılarak arıza tespit işlemi gerçekleştirilmektedir. Arıza tespitinden sonra arızanın giderilme aşaması kişilere ayrıntılı bir şekilde belirtilmektedir.

Bu açıklamada cihaza nasıl bir işlemin uygulanacağı ve sonrasında ortaya çıkacak olan maliyet net bir biçimde belirtilir. Eğer kişiler herhangi bir sorun görmezlerse ve devam etmeyi isterlerse onarım işlemi kısa süre içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda yerinde onarım mümkün olmaz ve kombinin servise götürülmesine ihtiyaç duyulur. Bu aşamada da İstanbul Baymak Servisi elemanları güvenli bir şekilde kombiyi servise alarak onarıp geri adrese teslim ederler.