Anasayfa / Genel / Kısa Ama Etkili Bir Bakım
bakim icon - Kısa Ama Etkili Bir Bakım

Kısa Ama Etkili Bir Bakım

logoGerek sınavlar gerek de diğer sitelerim sebebiyle kişisel blogumla ilgilenemiyordum.Bugün baştan bir başlangıç yapmaya karar verdim.Ama şimdiye kadar  yazılan yazı ve yorumları çöpe atmadım.Hosting değiştirmem nedeniyle ftp’de gereksiz dosyalar vardı.Bunlar da bazı hatalara neden oluyordu.Wordpress’de de yükleme güncelleme gibi sorunlar yaşadım.Genellikle bazı arkadaşlar yardım edip düzelttiler.Ama 1-2 gün sonra tekrar ortaya çıktı.Bugün bir arkadaşın da önerisiyle hosting firmasına mesaj atıp host’u sıfırlattım.Tabi sıfırlatmadan önce wordpress ve ftp full yedek aldım.15 dk süren bir dosya aktarmadan sonra eski siteme tekrar kavuştum.Şuan bazı ayarları tamamlıyorum.Eski sorunlar gitti,ftp düzene girdi,site hızlandı kısaca yeniden doğdu.

Artık sorunları çözdüğüme göre içerik girmem gerek.Alexa 900k ya düşmüş daha da düşecektir.Boş zamanlarımda girebildiğim kadar özgün yazı gireceğim.Tema konusuna gelirsek şimdilik bazı temalarla idare edeceğiz.Eğer güzel ücretsiz bir tema bulamazsam ücretli bir tema alıp bloglamaya devam edeceğim.

İlginizi Çekebilir :   Wordpress 7' li Haber Botu

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

sym ygs 298x165 - Ygs Sonuçları Açıklandı

Ygs Sonuçları Açıklandı

23 Mart 2014 tarihinde ÖSYM’nin gerçekleştirdiği YGS sınavının sonuçları bugün açıklandı. Şuan ÖSYM’nin sitesi çökmüş …

5 Yorum

 1. Furkan Yurdakul
  Furkan Yurdakul

  WordPress’te o sorunları bende yaşadım gerçektende çok can sıkıcı güncelleme yapamıyorsun eklenti kuramıyorsun yazılar düzgün cıkmıyor tema kaymaları felan ama neyseki wp dosyasını tekrar üstüne yükleyince sorun kalktı. Bu arada sınavların nasıl geçti ?

 2. Salih Toy

  WordPress Blogger gibi değil aslıdan bunu sende görmüş oldun. :) Biraz sabır isteyen bir sistem. Neyse sorun’u halletmişsin.

  • İsmail Cem

   Aynen Salih.Wordpress ve blogger çok farklı blogger kolaya kaçmak gibi oluyor biraz bu yüzden wordpresse devam.Arada fikir değişikliliği yaşasam da wordpress ile devam edeceğim.

 3. Blogcu

  Ne demişler bozmadan ögrenemezsin boz ki ögren wordppres’i

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir