Kiralık Aşk Haberleri dizimedya.net’te

2

Dizi fragmanları ve özetlerini takip edebileceğiniz dizimedya.net internet sitesinden kesintileri ve haberleri de bulabilirsiniz. bunun yanı sıra dizi oyuncuları, yeni başlayacak dizileri öğrenir? ve yorumlar yapabilirsiniz eğer kendinize güveniyorsanız dizimedya.net adresinde yazar bile olabilirsiniz.
dizimedya.net internet sitesinde güncel dizi haberleri, dizi fragmanları, dizilere gelen giden oyuncuları öğrenilir bunun yanı sıra yemek tarifleri, kitap eleştirileri, moda ve vizyondaki filmleri takip edebilirsiniz.

sitede yer alan kiralık aşk oyuncuları ve dizisini hep beraber tanıyalım.

kardeşinin borcu yüzünden zengin bir kadınla anlaşma yapan defne 6 ay için tam 200.000 lira almıştır. bu para karşılığında patronunu kendine aşık edecektir. sevgilisinden ayrılması sağlaması gerekir. ancak evdeki hesap çarşıya uymaz defne, patron ömer’e aşık olmuştur. bunun yanı sıra ömer’in ortağı sinan da defne’ye aşık olur. ömer bu nedenle defne de uzak durma kararı almıştır. Fakat aldığı bu kadar çok zor bir karardır ve yerine getirmeyi başaramaz.

Kiralık Aşk dizisini izleyici olarak yorumlayacak olursak, yaz sezonunun en başarılı dizi diyebiliriz. neden derseniz sürekli farklı senaryolar ile izleyicinin karşısına çıkıyorlar. gerçekten yönetmen seçimini çok doğru yapmışlar.

Kiralık Aşk dizisini dizimedya.net adresinden takip edebilirsiniz. dizimedya.net adresinde kiralık aşk hakkında makaleler, eleştiriler, fragmanlar ve tahminleri bulabilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. ayse81 diyor

    bu filmi yakından takip ediyorum, içerik olarak iyi tasarlanmış, biraz heyecan, biraz aşk gibi değişik şekillerde izleyiciye sunulmuş bir dizi…

  2. MURAT diyor

    ayşe hanım katılıyorum size, televizyonda pek çok dizi var ama hangisini izleyeceğimizi çoğu zaman bilemiyoruz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.