İYTE Store – Baskı Ürünler ve İkinci El Alışveriş

tarafından
İYTE Store – Baskı Ürünler ve İkinci El Alışveriş

İzmir Yüksek  Teknoloji Enstitüsü için özel baskı ürünlerin yanı sıra ikinci el alışveriş fırsatı sunan İYTE Store üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İYTE Store’ da özel tasarlanan, farklı türdeki onlarca ürün yer almaktadır. Okulda öğretim gören öğrencilerin özel olarak tasarladığı ürünlerin satışa sunulma sürecinde sitemizin aktif rol aldığını söyleyebiliriz. Tüm tasarımlar bu nedenle okul öğrencilerine aittir. İYTE Mağaza ile özel ürünlerin satışı kaliteli ve güvenilir şekilde yapılmaktadır.

 

İYTE Store olarak amacımız okul içinde özel olarak tasarlanan ürünlerin güvenli bir şekilde satılmasını sağlamaktır. Ürünlerin basılıp hazırlanmasının ardından yine İYTE öğrencilerine ulaşmasını sağlayan platformumuz aynı zamanda tasarımlarla ön plana çıkmaya devam etmektedir.

 

Sitede yer alan ikinci el eşya alım satımı sayfasında kitaptan ev eşyalarına, giyim ve aksesuardan elektronik eşyalara ve aradığınız her türden ürüne kısa sürede ulaşabilme şansınız bulunmaktadır. İkinci el eşya satış ilanı açmak tamamen ücretsizdir. Üye olan herkes kolay bir şekilde ilan açabilmektedir. Ürünleri satın almak isteyenler, ilan sayfasında yer alan ‘satıcıya ulaş’ butonuna erişerek mesajla iletişime geçebilmektedir. İYTE Store, ikinci el alışveriş sayfası ile , İYTE içinde bir alışveriş ağı oluşturmayı hedeflemektedir.

İlginizi Çekebilir :   İstanbul Özel Beko Beyaz Eşya Servisi

 

 

Son derece güvenilir bir platform olan İYTE Store platformunu diğer platformlardan ayıran en büyük özellik, siteye sadece İYTE’de okuyan öğrencilerin kayıt ve okuldaki akademik kadronun kayıt olabilmesidir. Üye olduktan sonra kullanılmayan ikinci el eşyaların da satılabileceği İYTE store’de ilgili kategoriye giriş yapıldığı zaman yine ilan sahibi, ilan durumu ve detaylı ürün açıklamaları görüntülenebilmektedir.