Anasayfa / Teknoloji / Injustice 2 konsollardan önce mobilde
Injustice 2 konsollardan önce mobilde
Injustice 2 konsollardan önce mobilde

Injustice 2 konsollardan önce mobilde

DC çizgi romanlarında yer alan kahramanların birbirlerine aleyhinde mücadele verdiği Injustice ikinci oyunla devam ediyor. Şimdiye dek paylaşılan tanıtımlarla merak uyandıran oyun PS4 ve Xbox One gibi oyun konsollarından önce mobil cihazlara geliyor.

Injustice’de DC çizgi romanlarında ve filmlerinde birlikte çalıştığını görmeye alıştığımız kahramanların birbirine düşmesini temel alıyor. Kahramanlar Batman ve Superman‘in etrafında gruplaşıyor. Çizgi roman serisi de olan oyunda cümbür cemaat kendisinin dürüst olduğuna inandığı ilkeleri göstermek için uğraş harcıyor. Bu süreçte onların birbirlerine karşısında uğraş verdiğini görüyoruz. Injustice 2 de alaka görebilen bu konsepti bir sonraki aşamaya taşıyor. Yeni kahramanların da dahil edildiği oyun büyük bir merakla bekleniyor.

PS4 ve Xbox One gibi oyun konsollarını kullananlar için bekleyiş devam ediyor. Fakat mobil cihaz sahipleri Injustice 2’yi bundan böyle indirebiliyor. Tıpkı ilk oyunda olduğu gibi Injustice 2 de iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda aynı anda kullanıma sunuldu.

Oyunda bu sefer iki yok, üç farklı grup yer alıyor. Oyuncular Batman, Superman ve Gorilla Grood arasında bir seçim yaparak oyuna başlıyor. Seçilen kahramanın zinde yanlarını kullanarak rakibi alt etmeye odaklanıyorsunuz. Injustice 2’ye mobil marketlerden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Stres Çarkı Nasıl Daha Uzun ve Hızlı Döner ?

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

Apple'ın sızıntı engelleme yöntemi bile sızdı!

Apple’ın sızıntı engelleme yöntemi bile sızdı!

Bildiğiniz üzere sadece Apple değil tüm teknoloji devleri hergün her saat sızıntı bir haberle gündem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir