#Hayallerimvar – Mim

tarafından
#Hayallerimvar – Mim

Yalçın Güler ‘in başlattığı #hayallerimvar konulu mime Salih Toy beni mimlemiş. Şimdiye kadar en beğendiğim mim konusu bu diyebilirim. Mimler sayesinde kişisel blog ruhu canlanacaktır. Şimdi benim hayallerime geçelim.

Çoğu kişinin de istediği gibi benim de hayallerimden biri meslek sahibi olmak. Fakat ben mesleğimi sevdiğim için yapmak istiyorum . Yani ilgi alanlarım,hobilerim yönünde. Bu da bilgisayar,internet demek oluyor benim için. Sürekli bilgisayar hakkında yeni bir şeyler öğrenmek,kendimi geliştirmek,ortaya bir ürün çıkarmak bunları istiyorum. Kısacası iyi bir üniversiteden (ODTÜ ve ya İTÜ ilk hedefler) yazılım ve ya bilgisayar mühendisi olarak mezun olup sonra kendimi olabildiğince geliştirmek. Hem sevdiğim işi yapıp hem de para kazanmak.

Hayallerimde bir adım öteye gidersek , hep Türkiye’den uzaklaşıp Las Vegas, New York gibi genellikle filmlerde gördüğümüz harika yerlere gitmek istiyorum. Aslında yurt dışında hayatımı kurabilirsem Türkiye’ye hiç dönmemeyi planlıyorum. Bu hayalimin gerçekleşme ihtimali fazla yok ama hayal kurmak bile güzel.

Genel olarak bunlar diyebilirim hayallerim . Bunlar dışında da bir çok hayalim var fakat say say bitmez açıkçası . Bakalım bundan bi 6-7 sene sonra hayallerim ne durumda olacak…

İlginizi Çekebilir :   The Last Ship Dizisi (İzliyorum)

Bu mime isteyen herkes katılabilir. Özellikle yeni blog yazarlarının katılması beni mutlu eder.