En Uygun .com Domain Kampanyaları – 2020

0

Şu an en fazla kayıt edilen uzantıların başında gelen .com için birçok firma indirim uyguluyor. Tabi benim gibi domain almak isteyen kişiler de bu indirimleri kaçırmak istemiyor. Şu an dolar kuru nedeniyle alan adı kayıt bedelleri yükseldi. Bu yüzden özellikle bu tür kampanya konularına ağırlık vermeye çalışacağım.

1 – Porkbun .com Kayıt – $2.9

Şu an indirimin en fazla olduğu firmalardan biri Porkbun. “YEAROFTHEBUN” indirim kodu ile .com kayıt işlemini 2.9 dolara yapabiliyorsunuz.

Not : Bu kuponu sadece 1 sefer kullanabilirsiniz. Kodu tekrar kullanmak için yeni hesap açabilirsiniz. Kimlik doğrulaması istenebilir bilginize.

2 – 123reg .com Kayıt – £1.99

123Reg firması müşteri çekmek amacıyla ilk kaydedeceğiniz domain için size uygun bir fiyat sunuyor. Sadece tek alımda geçerli. Herhangi bir indirim kuponu yok, siteye girin alan adınızı bulun ve sepete devam edin.

 

3 – Godaddy .com Kayıt – €0.85

Ve tabiki indirimin hiçbir zaman bitmediği, benim de alan adı hizmeti bakımından en kaliteli bulduğum firma Godaddy de bu listede.

Diğer sitelerde indirim bulamasanız bile ilk sene uyguna kayıt yapmak için Godaddy iyi bir seçenek. İndirimli şekilde alan adı almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Not : Nerdeyse bütün kampanyalar ilk sene alımlarda indirim uygular. Yani domaini yenileceğiniz zaman yüksek fiyatlar görebilirsiniz. Bunun çözümü de domainin süresi bitmeden önce başka bir firmanın transfer kampanyası kullanarak transfer etmeniz. Bu şekilde hep taban fiyattan işlem yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.