Buzdolabının Tüm Sorunlarında Profesyonel Uygulamalar

Günümüzün üstün teknolojilerine sahip olan buzdolapları ile birlikte artık besinleri daha uzun süre saklama sorunun çözümü sağlanabiliyor. Dünyanın her yerinde yaşamın her noktasında son derece yoğu ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan buzdolabı teknolojisine ilişkin olarak Arçelik’nun çok önemli model alternatifleri bulunuyor.

Bu çerçevede bir dünya markası olan teknolojiye yön veren Arçelik’nun buzdolabı modellerinden herhangi birisini kullanıyorsanız yaşayabileceğiniz tüm sorun ve arızalarda bölgenizde kurumsal olarak hizmet vermekte olan Arçelik Beyaz Eşya Servisi merkezimize başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezimizde her zaman Bahariye Arçelik Servis ekibimiz teknolojiyi tanıyan ve uzman düzeyinde deneyim sahibi olan çağrı merkezi personelimize Arçelik buzdolabınızda meydana gelen probleme ilişkin olarak bilgi verebilirsiniz. Bu işlemin ardından çağrı merkezimiz tarafından bölgenizde her zaman hazır halde bulunan gezici araçlarımızın adresinize yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

Bu durum servis hizmetleri uygulamalarında devrim niteliğinde bir yenilik teşkil ederken, servis ekiplerini beklemekle geçebilecek uzun zamanları artık kendinize ayırabilir ve günlük yaşantınızdan geri kalmazsanız. Bu şekilde hızlı hizmet anlayışı kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz servis uygulamaları ile son derece kaliteli bir Arçelik buzdolabı arıza onarım hizmetinden yararlanabilme şansı veriyor.

Alanlarına uzman Çiftehavuzlar Arçelik Servisi teknik personellerimiz tarafından Arçelik buzdolabınızın arıza onarımı çalışmaları esnasında gereklilik teşkil edebilecek her türlü parça değişimlerini ise orijinal Arçelik yedek parça ürünleri ile gerçekleştirmekteyiz.