Blogger Tema Siteleri

Google’ın ücretsiz blog servisi olan blogger tema yönünden zengindir.Blogger kullanan arkadaşlar bloglarını açtıklarında tema arayışı içine girebiliyorlar.Zamanında ben de çok tema aradım.Hatta gezmediğim site kalmadı.Tema ararken kaliteli blogger temalarının olduğu sitelere de rastladım.Bu siteleri daha sonra tekrar bulabilmek için yer imlerine (ctrl+d) kaydettim.Bu yazımda rastladığım tema sitelerini tanıtacağım.Eğer siteleri incelerseniz güzel temalar bulabilirsiniz.

http://www.mastemplate.com – Haber,portal,oyun,film temalarının ağırlıklı olduğu genellikle temalarında slider barındıran kaliteli bir site.

http://www.soratemplates.com – Bu tema sitesi daha çok kişisel blog temalarına ağırlık vermiş.Bazı temaları ise portfolyo olarak kullanılabilir.Temalarında görselliğe önem vermiş.Bu sitenin en beğendiğim özelliği sade ama hoş temaları içermesi.

http://www.templateism.com – Tema ararken bakmanız gereken sitelerden biri de bu site.Siteyi incelersek nerdeyse her kategoride tema var.Temalar görsel yönden kullanıcıların ilgisini çekiyor.Site şuan güncel.En son 18 Aralık 2013 tarihinde bir tema yayınlamış.Özellikle son yayınladıkları portfolyo temaları çok hoş.

Yukarıda verdiğim 3 site benim en çok ilgimi çeken siteler.Diğer siteleri de incelemenizi tavsiye ederim.Umarım aradığınız temayı bulursunuz.

Diğer Blogger Tema Siteleri :

http://btemplates.com
http://www.dhetemplate.com
http://www.borneotemplates.com
http://www.bietemplates.com
http://blogger-templates.bloggerstop.net
http://www.zoomtemplate.com
http://www.template-godown.com
http://www.bloggertemplatesblog.com
http://theblogtemplates.com
http://www.bloggerthemes.net
http://www.bloggertemplatesfree.com
http://www.newbloggertemplates.com
http://www.freebloggertemplates.info
http://bloggertemplateplace.com
http://www.freebloggertemplate.info
http://www.templatesblogger.net
http://www.falconhive.com
http://www.bloggertemplatesgenie.com
http://www.btheme.info
http://www.deluxetemplates.net
http://www.allblogtools.com
http://tttema.blogspot.com

Burayı Okuyun !!!


Siteler yabancı siteler.İndirdiğiniz temaların bazı kısımları İngilizce olacaktır.Blogger üzerinden tema şablonunu açıp İngilizce yerleri Türkçe yapabilirsiniz.Eğer indirmek linki kırıksa tema adını kopyalayın ve google’da arayın başka sitelerde bulabilirsiniz.