Dikkat

Yazılım içerikleri yükleniyor...

  • Cem Karakurt
  • 42 Okunma
  • 17 Mart 2017
  • 0
  • 1

Ariston Maltepe Servisi Her An Yanınızda!

Isıtma sistemlerinin liderleri arasında yer alan Ariston markalı tüm elektronik cihazlarınız için İstanbul Maltepe’de yer alan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için uzun zamandır çalışmakta ve çok sayıda Ariston kullanıcısının memnuniyetini kazanmaktadır. Firmamız Özel Ariston Servis Maltepe servisini tercih etmeniz için çok sayıda neden yer almaktadır.

Uzman Ekip: Elektronik cihazlarınıza işlem uygulayacak olan teknik servis ekibi tahmin edebileceğinizden çok daha önemlidir. Bu ekibin yapacağı en ufak dikkatsizlik ya da hata büyük hasarlara sebep olabileceği için firmanın uzman ekibine mutlaka güvenebilmelisiniz. Firma olarak yıllardan beri çalıştığımız uzman ekibimiz ile yanınızda olmaya ve Ariston marka cihazlarınız için hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Garantili Hizmet: Uzman ekibimiz tarafından uygulanacak olan tüm servis işlemleri firmamızın 1 yıllık garanti etiketini taşımaktadır. Biz firma olarak servis bittikten sonra da yanınızda olduğumuzu ifade eden ve garanti güvencesi ile bunu onaylatan bir hizmet olarak karşınıza çıkmaktayız.

Yedek Parça: Yedek parça değişimlerinde kesinlikle orijinal yedek parçaları tercih etmekte, asla sahte ya da yan sanayi parçalar ile çalışmamaktayız. Bu durum firma etiğimize paralel olarak sizin güveninize uygun olmak ve ürünlere zarar vermemek adına son derece önemli ve hassas konulardan biridir.

Aynı Gün Servis: Firmamızın İstanbul’un diğer ilçelerinden de hizmet talebi almasının nedenlerinden biri olarak sayabileceğimiz aynı gün servis hizmetimizde bir gün içerisinde çözümlenebilecek olan bütün sorunlarınız için bu hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

Hızlı Servis: Servis sürecimizi uzmanlığımız ile birlikte son derece hızlı bir biçimde tamamlayarak Ariston kullanıcılarının bekleme süresini en aza düşürmekteyiz.

7/24 Müşteri Destek: Aradığınız her zaman bulabileceğiniz olan çağrı merkezi ekibimiz ile birlikte Özel Ariston Servisi Maltepe olarak sizlere her zaman hizmet vermekteyiz.

  • 17 Mart 2017 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 1

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?