Anasayfa / Seo / 245 Yabancı Kaliteli Sosyal İmleme Sitesi

245 Yabancı Kaliteli Sosyal İmleme Sitesi

Social bookmarking Türkçe şekliyle Sosyal imleme siteler için önemi yüksektir. Çünkü sosyal imleme sitelerinde beğenilen bağlantılar paylaşılır. Google da buna önem vermektedir. Çoğu seo paketlerinde görebilirsiniz.  Birçok site de bu imleme sitelerinden faydalanır. Bildiğiniz gibi pagerank artık güncellenmiyor ve etkisini yitirdi. Artık domain authority kavramı ön plana çıkmış durumda. Domain authority Türkçe karşılığı site saygınlığı diyebiliriz. İlerleyen zamanlarda çok daha fazla karşılaşacağımızı düşünüyorum.  Aşağıya listenin bir kısmını paylaşıyorum. Liste uzun olduğu için indirme bağlantısı olarak veriyorum.

Listede çalışmayan bazı siteler olabilir ama geneli çalışmaktadır.

 

Bunları da kontrol edebilirsiniz.

Güncel Seo Arşivi (2015)

Geçtiğimiz günlerde R10 forumundan Awoor güncel seo arşivini paylaştı. Aynı arşiv bende bulunuyordu fakat bendeki biraz …

6 Yorum

  1. imleleme sitelerinin hepsini kontrol ettim düzgün çalıyor ve hepside kaliteli bizler için derleyip topladığınız için teşekkür ederiz.

  2. Hocam paylaşım için çok teşekkürler ; imleme artık eskisi gibi önemli değil diyorlar doğru mu acaba ?

  3. Gerçekten siteler için çok faydalı imleme siteleri paylaşmıssınız teşekkür ederim :)

  4. faydalı bir yazı olmuş, web sitelerinin gelişimi için imleme şart. Fakat vaktin ne kadarını buna ayıracağınız önemli. Bildiğiniz gibi içerik kraldır.

    • Tabi ki içerik her zaman en başta gelmelidir. Zaman bulunma yapılabilir , bütün sitelerde yapmak pek yararlı olmaz zaten. Belli sayıda yapılması daha iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir